Beatrix Ramosaj më e relaksuar se kurrë – Shijon flladin nën hije të lisave

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj prej muajsh ka qenë e komentuar për lidhjen jetëshkurtër me aktorin Donald Veshaj.

Thashethemet nuk kanë të ndalur, po vazhdojnë sot e kësaj dite.

Por duket se artistes më nuk i bëjnë përshtypje dhe se ajo po shijon momentet më të mira, e kuruar deri në detajin e fundit, Beatrix duket aq bukur nën hije të lisave.

Kohëve të fundit, artistja nga Kosova u fokusua në publikimin e këngëve të reja që u pritën mirë nga publiku, por edhe u thanë se ishin dedikimi pikërisht për Donaldin derisa se fundmi ajo vete e mohoi kete./Kosovarja/