Beatrix Ramosaj merr mbështetje edhe nga Rozana Radi

Artistja e njohur, Beatrix Ramosaj, gjatë këtyre ditëve ka qenë një emër shumë i komentuar në faqet rozë.

Ajo bëri një video në rrjete sociale, ku shihet e përlotur dhe ka reaguar pas gjithë bu.llizmit që iu bë muajve të fundit.

Lidhur me këtë, përkrahje ka marrë nga personazhe të shumta publike e së fundmi edhe nga këngëtarja Rozana Radi.

Kjo e fundit i ka dedikuar një shkrim, duke i thënë se duhet të punojë fort e të rrethohet me njerëz të mirë./Telegrafi/