Beatrix Ramosaj merr vëmendjen me imazhet e fundit, në këtë gjendje ka përfunduar

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, po vazhdon të jetë një personazh mjaft i ndjekur në rrjete sociale e po ashtu edhe shumë i komentuar.

Ndonëse ndan me publikun imazhe e video të ndryshme, ajo kohëve të fundit bëri edhe disa shkrime e deklarata që morën vëmendje të madhe.

Një të tillë e ka ndarë edhe së fundmi në InstaStory, ku thotë se ‘më në fund gjërat po bien në vendin e tyre’.

Por këngetarja vëmendje arriti të marr me postimet e fundit ku shfaqet jashtëzakonisht ne formë dhe me stil.