Web Analytics

Beatrix Ramosaj publikon video me këngën e Donaldit dhe Borës në sfond

Së fundi në ‘TikTok’ është bërë virale një video, kur Trixa ishte në “Big Brother VIP”, e kur kjo video është shpërndarë, në video kanë shkruajtur se Trixa dukej sikur nen ndikimin e ndonje substance.

Të njëtjën video Trixa ka ripostuar në profilin e saj të ‘Instagramit’, ajo bën thirrje që fëmijët mos konsumojnë lëndë, por ajo që merr vëmendje është kënga që dëgjohet në sfondin e videos.

Në sfond është “TL”, kënga e Donaldit, i cili ja dedikoi Borës, kjo video është fshirë por që është kapur në momentin kur ishte e postuar.

Rikujtojmë se lidhja e Donaldit dhe Trixës përfundoi pas mbarimit të “Big Brother”, dhe trekëndëshi i formuar Bora-Donald-Trixa është tema më e përfolur e muajve të fundit.

Shiko Videon:

Nga rubrika