Beatrix Ramosaj shkëlqen me paraqitjen e fundit!

Këngëtarja e talentuar shqiptare Beatrix Ramosaj, është një këngëtare e re, e bukur dhe mjaft e talentuar në muzikë.

Ajo për herë të parë mori pjesë në “Kënga Magjike” në vitin 2010, me këngën “E dua Beat-in”, duke arritur deri në finalen e këtij evenimenti.

Më pas ajo vazhdoi me disa projekte muzikore, duke fituar kështu vëmendjen e publikut dhe të mediave rozë.

Kjo falë edhe bukurisë së saj dhe paraqitjeve të saj të vazhdueshme nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo me anë të një fotografie që e ka publikuar, edhe njëherë e ka dëshmuar bukurinë e saj, duke shkëlqyer me këtë paraqitje. /Indeksonline/