Beatrix Ramosaj thekson çdo detaj të trupit me fustanin super të shkurt

Këngëtarja është aktive me postime të shumta në rrjete sociale.

Krahas angazhimeve të saj me projekte muzikore ajo ndanë momente edhe nga përditshmëria e saj.

Dhe, Beatrix Ramosaj publikon foto dhe video derisa reklamon linjat e saj.

Së fundmi, ka postuar një video në storien e saj në Instagram teksa shihet e veshur me fustan të kuq.

Beatrix, ka venë në fokus gjoksin dhe këmbët e gjata joshëse.

Ndërkohë, projekti i fundit i saj muzikor është “By my side”./Lajmi