Web Analytics
BallinaSHOWBIZBeatrix shfaqet ‘zjarr’ në me këtë veshje që ka dalë mbrëmë

Beatrix shfaqet ‘zjarr’ në me këtë veshje që ka dalë mbrëmë

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Tani, duket se ajo e ka kaluar ato momente dhe po i shijon në maksimum daljet e saj me shoqëri.

Këngëtarja sot ka publikuar disa foto ku shfaqet super provokuese.

E veshur krejt zi, Beatrix mahnitë me pamjen.

“All bleck, se me ngjyra verbohen njerëzit”, ka qenë përshkrimi që Beateix i ka bërë këtyre imazheve.

A ka qenë ky ndonjë mesazh i koduar, këtë me se miri e di vet Beatrix. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit