Beatrix vishet me fustan të shkurtë, vëmendje merr gjoksi i saj

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të përfolura aktualisht.

Ajo mor famë të madh që kur u bë pjesë e formatit, Big Brother Albania Vip.

Këngëtarja kosovare krijoi një lidhje romantike me aktorin e njohur, Donald Veshaj, me të cilin kishte momente shumë të bukura brenda shtëpisë.

Por, lidhja e tyre nuk zgjati jashtë, pasi çifti në fjalë nuk zgjodhën ta vazhdonin romancën jashtë dhe u ndanë.

Tani, Beatrix i është përkushtuar profesionit të saj, ku është duke sjellë këngë të reja, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston foto të ndryshme.

E veshur me një fustan të ngushtë, ajo ka vënë në pah gjoksin e saj./ORAinfo/