Beatrixa sërish “thumbon”? “Po e pres princin origjinal”

Para disa ditësh këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj, publikoi disa imazhe me fustan të bardh ku nxiten dyshimet e fansave, mirëpo këto imazhe lidheshin me një projekt ku Trixa mori pjesë.

E në këtë projekt këngëtarja u dëgjua duke thënë se po pret puthjen e princit origjinal.

“Borëbardha ra në gjumë dhe e vetmja mënyrë që mund ta zgjonte ishte puthja e vërtetë nga princi, por e princit origjinal, jo e princit accc…”, thuhet ndër tjerash në video.

Por fansat aluduan se kjo video iu është drejtuar me ironi sërish ish partnerit të saj, Donald Veshaj, nuk dihet nëse është e vërtetë, por ironizimet ndaj Donaldit nga ana e Trixës ishin të shumta qysh nga përfundimi i “BBV”.