Web Analytics

Beatrixe feston 29 vjetorin e lindjes, në ndeje po shoqërohet nga ky mashkull bukurosh!

Botuar nga: InfoKosova

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Tani, duket se ajo e ka kaluar ato momente dhe po e shijon në maksimum jetën.

Ajo dje ka festuar 29 vjetorin e lindjes.

E veshur me fustan të shkurt dhe provokues, Beatrixe paska shkëlqyer në festën e ditëlindjes.

Ndërsa ajo është shoqëruar edhe nga vëllai i saj, Albani. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT