Bebe Rexha e bëri ‘nxehtë’ e veshur në të brendshme, Noizy e ‘ngacmon’ publikisht

Noizy nuk harroi t’i komentonte Bebe Rexhës në imazhet e bukura.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, së fundi erdhi me paraqitjen në të brendshme.

Ajo pozoi në një kënd të kuzhinës, teksa tha se po përgatit ushqimin për partnerin e saj e në mesin e shumë komenteve të bie në sy ai i reperit Noizy.

“Shujtë e plotë dhe ëmbëlsirë”, kishte shkruar Noizy sipër fotografive të saj. /Lajmi/