Bebe Rexha nuk njeh limit, veshur me fustan pozon me këmbë të hapura

Këngëtarja njihet si një nga figurat publike pa komplekse.

Dhe, Bebe Rexha këtë e dëshmon edhe me veprimet e saj siç është edhe kjo e fundit.

Ajo ka postuar imazhe të reja e veshur me një fustan me ngjyrë të zezë dhe me dekorime interesante dhe me dekote të hapur.

Bebe, u komenta nga fansat për pozat provokuese të cilat i kishte marr për këtë set fotografik./Lajmi