Web Analytics
BallinaSHOWBIZBebe Rexha shfaqet provokuese me poza mbi tavolinë të bilardos

Bebe Rexha shfaqet provokuese me poza mbi tavolinë të bilardos

Artistja shqiptare, Bebe Rexha po shijon një sukses të jashtëzakonshëm me projektin e fundit që solli në bashkëpunim me DJ David Guettan “I’m good (Blue)”.

Por, krahas projekteve muzikore, Bebe po shkëlqen edhe me performancat dhe një të tillë ajo e realizoi së fundmi në “JBL Fest” ku u shfaq tejet atraktive dhe në dukje.

33-vjeçarja zgjodhi një kostum të zi nga materiali i lëkurës që i ngjitej për trupi dhe përfshinte dhe një palë doreza ndërsa në qafë kishte një detaje katrore me gurë të bardhë.

“Çfarëdo që ndodhë në JBL Fest qëndron në JBL Fest”,ka shkruar krijuesja e hitit “Meant to Be” nëe mbishkrimin e imazheve teksa dukej e mahnitshme dhe në super formë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit