Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveBebeja që po kujdesen për të, bëhet shkas që Kiara ta puth...

Bebeja që po kujdesen për të, bëhet shkas që Kiara ta puth Luizin (Video)

Mbrëmë në Prime, Vëllau i Madh u dha një detyrë banorëve për buxhetin e kësaj jave, bebeja që ndodhet në dhomen e izolimit për të cilen u kujdesen një ditë Efi dhe Luizi duhet të kujdesen të gjithë banorët.

Banorët djem patën për detyrë që ta zgjedhin një femër me të cilën do kujdeseshin për beben qe te gjithe me radhe, e Luizi sigurisht që e zgjodhi Kiaren vajzën që e pëlqen, shkruan InfoKosova.

Pasi që gjithe banorët do kujdesen me radhë për beben deri kur të bie gongu, radha erdhi edhe për Kiaren dhe Luizin ku po qëndrojnë për tu kujdesur për të duke befasuar publikun me lojën që po bëjnë brenda.

Në një moment Luizi mori beben në duar dhe i tha se so i bëjë disa pyetje dhe me ato që pajtohet bebeja duhet të qesh, e sigurisht nuk mungoi as pyetja se a duhet Kiara ta puth Luizin dhe në momentin kur fëmija qesh Kiara i jeo një puthje në ballë Luizit./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit