Web Analytics
BallinaSHOWBIZBefason Alban Skenderaj, kështu e mban në prehër Miriamin

Befason Alban Skenderaj, kështu e mban në prehër Miriamin

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë një nga ciftet më të ëmbla të show biz-it.

Së fundmi është Albani që ka sjellur disa foto të bukura të tyre.

Ai e mban në prehër Miriamin derisa marrin vëmendje edhe me veshjen e bukur.

Ndryshe, dyshja janë prindër të dy fëmijëve një vajzë dhe nja djalë./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit