Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaBefason banorja më e bukur e shtëpisë: Do ta doja një burrë...

Befason banorja më e bukur e shtëpisë: Do ta doja një burrë si Andi, jo si Stresi (VIDEO)

Gresa Hoti mori vëmendjen e të gjithëve kur hyri në shtëpinë e Big Borther Vip Kosova, kjo për bukurinë fizike e format trupore mahnitëse pasi është edhe modele në Itali.

Gresa ditët e para u afrua shumë me reperin Stresi, ku disa veprime i bën të dyshnojnë edhe banorët edhe publikun se dicka më shumë po lind mes tyre, por nuk doli kshtu, Stresi ditë më parë i bëri një befasi Greses një darkë romantike ku i tregoi se e sheh vetë shoqë duke treguar edhe një herë se dëshiron të kthehet me ish bashkëshorten e tij Kejsin.

Megjithëse ajo mbrëmje kaloi shumë bukur, më pas raportet mes tyre filluan të ftohen, kjo pasi Gresa thotë se nuk i pëlqejnë disa veprime që i bën Stresi, ë një bisedë me Xhulin, Gresa e hapi zemren si rrallë herë duke treguar se Stresin e pëlqen si njeri si shok por jo ta ketë burrin e saj, pasi thotë se është shumë i ashpër.

Ndërsa Xhuli e pyet se ae sheh Andin si partner potencial, ajo thë se me Andin do të fliste 10 orë pa ndalë pasi e kupton dhe ia shpjegon gjerat shumë bukuri, ajo thotë se e pëlqen se është shumë i qetë dhe i afërt dhe mund ta sheh edhe si partner, por a do të ndodh kjo mbete të shohim./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,431FansaPëlqeje
28,209NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit