Web Analytics
BallinaSHOWBIZBefason Beatrix Ramosaj, kujton Donaldin për 28 nëntor

Befason Beatrix Ramosaj, kujton Donaldin për 28 nëntor

Beatrix Ramosaj është një personazhet publike më të dashura nga publiku e cila vazhdon te merre shume vemendje me secilen paraqitje.

Lidhja dhe ndarja me Donaldin ne shtepine e Big Brother Vip Albania ishte një nga ngjarjet më të komentuara nga mediat rozë.

Për ditën e pavarësisë së Shqipërisë, vitin e kaluar ata bënë një festë të madhe në Big Brother.

Beatrix pas një viti, ndau momente të bukura që kaloi nga festa, ku pjesë e momenteve ishte edhe Donaldi, ku edhe shihet ne pamjet e publikuara nga bukuroshja.

Ndryshe, pasi dolen nga shtepia e Big Brother Beatrix dhe Donald nuk kishin kontakte.

Donaldi beri shume qe ta ktheh dashurine me Boren ku tashme i shohim bashke kudo./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit