Web Analytics

Befason ‘Buci’, e publikon vetën në këtë gjendje

Fatmir Spahiu mbetet një ndër aktorët më të dashur për publikun.

Edhe pse kohëve të fundit nuk e kemi parë shumë aktiv me role të ndryshme, ai qëndron aktiv në rrjete sociale.

Dhe herë pas here sjell postime nga jeta private si kjo e fundit në InstaStory.

Ai shihet i shtrirë në oborr dhe i mbuluar derisa shkruan: Ska futboll, ska punë’ badihavgji full kasko, Fllad!./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika