Web Analytics

Befason Edona James, ja çfarë do të bëj me Albyn, aktoren e filmave për të rritur

Botuar nga: InfoKosova

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Edona James, nuk ka hezituar të përgjigjet kur është pyetur se – “Cilin apo cilën prej banorëve të kastit e ka më për zemër?”.

Favoritja e Edonës mbetet Alby, dhe jo vetëm.

Dyshja kanë bërë planet e para për periudhën pas përfundimit të aventurës televizive në BBVK.

Ato po planifikojnë të xhirojnë video së bashku dhe të kapin një audiencë të madhe ndjekësish.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT