Befason Era, në imazhet e fundit vishet e që duket bukur

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është një nga emrat shumë të dashur për publikun.

Ajo njihet për zërin dhe stilin e veçantë dhe ani pse nuk ka sjell qe një kohë të gjatë ndonjë këngë të re , fansat e duan edhe e mbështesin.

Era nuk po publikon shpesh as foto në rrjete sociale ashtu siç bëjnë këngëtaret e tjera mirëpo ndan disa nga imazhet e veçanta.

Këngëtarja së fundmi u shfaq me plot stil./Kosovarja