Web Analytics
BallinaUncategorizedBefason Jasmina, e quan veten Bitcoin

Befason Jasmina, e quan veten Bitcoin

Ish-protagonistja e “Për’puthen”, Jasmina Kadriu, është një emër shumë i komentuar në mediet rozë edhe pse më nuk është pjesë e programit.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo shpesh po befason fansat me imazhet dhe mbishkrimin e tyre.

Së fundi, ka sjell një fotografi ku ka vënë në pah linjat teksa i duket vetja si Bitcoin.

“Ajo duket si bitcoin e kto tjerat po duken centa”, ishte mbishkrimi i kësaj fotografi e cila u pëlqye shumë nga fansa te Jasminës./Blic/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit