Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveBefason Luizi, bën tatuazh këtë pjesë të trupit të Kiarës

Befason Luizi, bën tatuazh këtë pjesë të trupit të Kiarës

Në shtëpisë e Big Brother VIP Albania është hyrë një profesionist tatuazhesh për të memorizuar banorët kujtimet. Luizi zgjodhi që të bëjë simbolin e shtëpisë së famshme brenda cilit vendosi të jetë syrin e partneres së tij, Kiara.

Ndersa ne kete sy e beri tatuazh edhe nenshkrimin e Kiares, Këtë gjë e vlerësoi shumë edhe moderatorja teksa i buzëqeshte fytyra nga veprimi i këngëtarit. Një gjest mjaftë i ëmbël nga ana e tij e që duket se do e forcojë lidhjen e çiftit.

Deri dje Kiara dhe Luiz paten nje krisje ku ishte Kiara qe i mbante qendrim Luizit duke i folur ftohte derisa ky i fundit mundohej qe me kerkim falje dhe sjellje te mire ta bej ate te besoj prape.

Ndersa mbreme ata jane pajtuar ku pas disa dite qe qendruan larg Kiara e la Luizin te shkoj tek krevati i saj ku ka ndenjur deri ne oret e pare te mengjesit, duke biseduar per situaten ne shtepi ku me hyrjen e 6 banoreve mbreme loja do jete me e veshtire.Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,381FansaPëlqeje
28,210NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit