‘Befason’ Majlinda, vesh djalin në stilin e Majkut

Majlinda Zeka është e dashura e reperit të njohur shqiptar Majkut.

Ata nga lidhja e tyre e shkurtër kanë një djalë që e kanë quajtur me emrin, Roan e që tani rritet vetëm me nënën.

Majk dhe Majlinda edhe pse i kane ndarë rrugët me njeri-tjetrin, përkujdesja për djalin vazhdon nga ana e te dyve, shkruan InfoKosova.

E sot ajo ka postuar një fotografi në Instastory ku shihet djali Roani I veshur me shumë stil e që ngjason shumë me stilin e Majkut./InfoKosova/

Shiko foton: