Web Analytics
BallinaUncategorizedBefason Morena, publikon fotografi nga vetura nën shoqërimin e...

Befason Morena, publikon fotografi nga vetura nën shoqërimin e…

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, është shumë aktive në rrjete sociale.

Përpos kësaj, kohëve të fundit aktivitet të madh ka treguar edhe sa i përket prurjeve të reja muzikore.

Ndërkohë, në një postim në Instagram, ajo ka sjellë poza atraktive derisa pozonte nga vetura superluksoze.

Morena është parë e veshur në të kaltër, ndërsa mori poza tërheqëse duke pasur qenushin e saj në krah.

“Unë dhe miku im i ngushtë”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit.

Kësaj radhe ajo u shfaq më ndryshe, pasi flokëve brune u kishte shtuar edhe balluke, kurse për makijazh shkoi me ngjyra më të errëta.

Theksojmë se gjatë ditës së sotme (e diel) ajo e lansojë këngën e re, në bashkëpunim me Feron./express

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit