Befason Shqipja: Eshtë e trishtueshme të kesh para

Shqipe Hyseni u bë e famshme me pjesëmarrje në emisionin e dashurisë Përputhen.

Mirëpo përpos famës, ish konkurrentët kanë fituar edhe shumë të mëdha parash, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo befasoi me një thënie që postoi në instagram.

”Eshtë e trishtueshme të blesh cfarë të duash, dhe të të duhet të luftosh për atë që ke nevojë”, thuhet ne postim./InfoKosova/