Ani pse u martua dhe u bë nënë, Zaimina Vasjari akoma shquhet si njëra ndër këngëtaret tona seksi, bën të ditur InfoKosova.

Ka kohë që Zaimina nuk ka sjell këngë të reja për fansat e saj, por ajo me foto të ndryshme nuk ndalet duke iu ofruar ndjekësve të saj pamje të ndryshme nga përditshmëria.

Edhe foto e fundit që ajo e ka hedh në instagram duket se është shkëputur nga përditshmëria e saj.

Aty shihet Zaimina që është mbështetur për veturës së saj, duket tamam sikur ta ketë ndalë veturën me të pasmet e saj. /InfoKosova/