Web Analytics

Befasuese, Azemi heq dorë nga Alba

Botuar nga: InfoKosova

Azemi dhe Alba janë dy banor shumë të përfolur për shkak të dashurisë që ia ka shfaqur Azemi Albës.

Alba gjatë gjithë kohës e ka mohuar këtë lidhje të mundshme duke i thënë se ata mund të jenë vetëm miq.

Edhe Azemi si duket ka hequr dorë dhe e ka lënë të rrjedhë vetë ngjarjen.

“Qysh je me këta tjerët, ashtu je edhe me mua”, i ka thënë Azemi Albës duke e krahasuar atë me të gjithë banorët e tjerë.

Alba u bë shumë e komentuar për shkak të “trekëndëshit të Bermudës” që u krijua nga publiku, Lumbardh, Alba dhe Azem.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT