Web Analytics

Befasuese, Blerando dhe Shqipja në lidhje dashurie, ja detaji i cili i zbuloj

Shqipe dhe Blerando finalistët e Big Brother VIP Kosova 2 mbesin ndër më të komentuarit.

Raporti i tyre tërhiq e mos e këput ishte bërë ndër më të komentuarit në rrjet, kjo jo rastësisht.

E gjithçka është rikthyer në vëmendje me postimet e fundit të dyshes.

Por dyshimet sot i ngre veshja e tyre, ekzaktësisht një palë tuta të zeza me lidhese dhe me një unaze metali “John Richmon”.

Nuk e dime si ndodhi kjo rastesi që të dy personazhet mbajnë veshur të njëjtin produkt sportiv!

Rastësi apo jo? Do e shohim!

Shiko foton:

Nga rubrika