Web Analytics

Bëhen bashkë ish banorët e Big Brother Vip Kosova dhe sjellin foton e ëmbël

Botuar nga: InfoKosova

Sonte do mbahet finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova.

E mbrëmë një ditë para finales janë mbledhur disa nga ish banorët e këtij formati.

Santiana, Brikenda dhe Besart Zeneli me grua kanë dal për kafe bashkë.

Derisa për publikun e sollën edhe një foto të bukur bashkë./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT