Web Analytics
BallinaSHOWBIZBëhen bashkë pas shumë kohësh, çfarë ndodhi në takimin e Shakirës dhe...

Bëhen bashkë pas shumë kohësh, çfarë ndodhi në takimin e Shakirës dhe Pique-s?

Që pas ndarjes, tradhtive dhe problemeve me ligjin, Shakira dhe Pique kanë qenë një ngër çiftet më të komentuara në shoëbizin botëror.

Ndërsa kanë kaluar disa muaj nga ndarja e tyre, çifti janë prindër të dy fëmijëve, të cilët kanë bërë bashkë së fundmi futbollistin dhe këngëtaren.

Dyshja së fundmi mësohet se janë takuar për të diskutuar mbi kujdestarinë e Sashës dhe Milan, por gjërat kanë shkuar keq.

I frustruar me kushtet e Shakirës, Pique është larguar nga tavolina e bisedimeve duke e lënë këtë çështje të hapur, mbrojtësi i Barcelonës kishte shkuar me ide të qarta në këtë takim për ta zgjidhur njëherë e mirë këtë situatë, por këngëtarja i ka prishur planet, shkruajnë mediat e huaja.

Shakira vazhdon të jetë e bindur që do të zhvendoset me fëmijët në Miami. Ndërsa Pique me gjithë fuqinë e tij kërkon t’i mbajë në Spanjë.

Dyshja për asnjë arsye nuk duan ta çojnë çështjen në gjykatë, ndonëse nuk po arrijnë një konsensus./panorama

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit