Web Analytics

Bëhen përsëri bashkë Majk dhe Majlinda, kjo është arsyeja

Botuar nga: InfoKosova

Ish-çifti i njohur i estradës, Majku dhe Majlinda, ndonëse të ndarë prej kohësh, për këtë 1 shtator u bënë bashkë.

Ata çuan djalin e tyre, Roanin për në shkollë, në klasë të parë.

Fotografitë u publikuan nga vet llogaria e Roanit në Instagram.

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x