Web Analytics
BallinaUncategorizedBëhet shok me gjarprin duke e ndihmuar të kalojë rrugën

Bëhet shok me gjarprin duke e ndihmuar të kalojë rrugën

Një burrë nga Australia ka qenë ai që ka ndihmuar një gjarpër rreth 2,5 metra të gjatë të kalojë rrugën.

Siç shkruajnë mediat e huaja, bëhet fjalë për Mathew Bager, një admirues i gjarpërinjve, i cili u shtri në rrugë dhe qëndroi aty derisa gjarpri kaloi rrugën i sigurt.

Ai u ka thënë medieve të huaja se gjarprin e kishte vërejtur derisa ishte po ecte në rrugë, së bashku me disa kolegë të tij.

Rrjetet Sociale

630,251FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit