Web Analytics

Bëhet viral reagimi i gruas së Messi-t teksa sheh David Beckham

Bashkëshortja e futbollistit Lionel Messi, Antonela Roccuzzo ishte e pranishme në një nga ndeshjet e fundit të Inter Miami.

Pak minuta para se të zhvillohej ndeshja, ajo po bisedonte me partneret e Sergio Busquet dhe Jordi Alba-s kur David Beckham erdhi për t’i përshëndetur.

Fansat nuk mund të mos e dallonin reagimin e Antonelas ndaj Beckhamit që iu afrua.

Ndërsa disa fansa besojnë se ajo ishte vërtet e lumtur kur pa një mik të familjes, të tjerë e interpretuan atë si një pamje admirimi.

Shiko videon:

 

Nga rubrika