Web Analytics
BallinaKURIOZITETETJERABëhuni gati, këto temperatura na presin në ditët në vazhdim

Bëhuni gati, këto temperatura na presin në ditët në vazhdim

Temperatura të ulëta na presin në ditët në vazhdim.

Gjatë dy ditëve të ardhshme parashikohet të mbajë mot i vranët dhe me reshje të borës.

Reshjet më intensitet mesatar priten të bien në vise të larta kodrinore-malore.

Kjo situatë meteorologjike me këtë mot të ftohtë do të vazhdoj të paktën për tetë ditë të ardhshme dhe vije si pasojë e prezencës së masave ajrore të fuqishme me origjinë nga veriu i kontinentit.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -6 deri-1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 0 deri 2 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga veriperëndimi dhe verilindja me shpejtësi 1-9m/s

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit