Belkiz do ta ‘shkrijnë’ Milotin me këtë imazh

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën.

Nga kjo martesë, çifti janë bërë prindër të dy djemve.

Ata këtë vit po jetojnë në Anlgi, pasi Miloti kaloi nga Bundesliga në Premierligë.

Çifti janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Belkiz se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e rregulluar bukur dhe e veshur me stil.

Me këtë pamje, Belkiz do ta shkrijë burrin e saj, futbollistin Milot Rashicën. /ORAinfo/