Web Analytics
BallinaUncategorizedBelkizi në tribuna për ta mbështetur nga afër Milot Rashicën

Belkizi në tribuna për ta mbështetur nga afër Milot Rashicën

Milot Rashica është startues sot në ndeshjen Dusseldorf-Werder Bremen.

Werder Bremen në kuadër të Bundesligës është duke zhvilluar ndeshjen me Duseldorf dhe në 11-shen e parë padyshim është edhe talenti kosovar Milot Rashica.

Në tribunat e stadiumit të Dusseldorf është e pranishme edhe bashkëshortja e Milotit, Belkizi, për ta përkrahur nga afër burrin e saj në këtë ndeshje të vështirë.

Çifti i kishte dhënë fund beqarisë gjatë verës, dhe në media flitet se dyshja tani janë edhe në pritje të fëmijës së parë. /Lajmi.net/

Rrjetet Sociale

630,214FansaPëlqeje
28,219NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit