Belkizja e Milotit ndryshon stilin, ja si duket

Belkiz Kera është gruaja e futbollistit Milot Rashica.

Çifti i ri kanë edhe një djalë dhe portreti i tyre familjar ngjanë shumë i bukur.

Të dy, si Belkizja edhe Miloti, janë nga qyteti i Vushtrisë dhe për shkak të pandemisë dhe paralizimit të fushës së sportit, këto kohë çifti kanë qendruar mjaftë edhe në Vushtri.

Çdo hap i Belkizes po bënë mjaftë përshtypje.

Ajo, ndiqet nga shumë njerëz në rrjete sociale, ku nuk kursehet së postuari.

Së fundi, ajo po shihet më sportive, ndërkohë që njihet për stilin elegant.

Dihet botërisht që thuajse të gjjthë futbollistët i kanë gratë e bukura, e në këtë mes nuk bënë përjashtim as Rashica./kosovarja