Web Analytics
BallinaSHOWBIZBelkizja, gruaja e Milot Rashices shfaqë luksin në të cilin jeton

Belkizja, gruaja e Milot Rashices shfaqë luksin në të cilin jeton

Belkize Kera është bashkëshortja e futbollistit shqiptar Milot Rashica, me të cilin ka edhe një djalë.

Çifti jetojnë të lumtur dhe portreti i tyre familjar është një pamje mjaftë pozitive, që mjaftë shpesh gjen vend edhe në median e showbizit.

Belkizes i pëlqen që shumë nga zhvillimet e jetës së saj private ti tregoj në faqen e saj me shumë ndjekës në Instagram, shkruan “Kosovarja”.

Luks gjithandej…

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit