Belkizja vë në pah linjat perfekte në imazhin e fundit

Belkiz Kera është gruaja e futbollistit të njohur Kosovar, Milot Rashicës.

Çifti janë të martuar dhe nga martesa e tyre kanë një djalë.

Bukuroshja shpesh publikon fotografi nga më të ndryshmet në rrjetet sociale dhe mban të informuar fansat e saj rreth jetës dhe përditshmërisë.

E për ditën e të dashuruarve ajo ka zbuluar dhuratën që i ka bërë bashkëshorti i saj, Milot Rashica ku duket perfekte./Kosovarja