-3.1 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina SHOWBIZ Bella Hadid shfaqet shumë më ndryshe se sa jemi mësuar ta shohim

Bella Hadid shfaqet shumë më ndryshe se sa jemi mësuar ta shohim

Modelja amerikane, Bella Hadid ka postuar fotografi në profilin e saj në instagram ku shihet më ndryshe se sa jemi mësuar ta shohim.

Në këto foto Hadid duket se është në një aeroplan dhe po ashtu është e veshur e gjitha me të bardha mirëpo edhe pse nuk e ka ekspozuar trupin me veshje provokative ajo prap duket magjepse.

Modelja 23 vjeçare ka mjaftë shumë fansa dhe po ashtu cilësohet si një nga femrat më të bukura.

609,033FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

E mahnitshme: Kirurgët britanezë shpëtojnë vajzën e lindur me zemër jashtë

Kirurgët në Britani kanë shpëtuar jetën e një fëmije që ka lindur me zemrën e saj jashtë trupit. Kjo si rezultat i një gjendjeje të...
web
analytics