“Bëmë mama të të ngjaj”, ja sa shumë qënka rritur djali i Çiljetes

Këngëtarja Ciljeta Xhilaga ka kohë që nuk është aktive me projkete të reja muzikore.

E kjo mungesë është vërejtur dukshëm nga fansat e saj, pasi shpesh herë komentohet se pse nuk po sjellë ndonjë hit verorë, shkruan InfoKosova.

Xhilaga ka kohë që po merret vetëm më familjen e saj të ngushtë.

Ajo si rrallë herë e ka publikuar djalin e saj, i cili me të vërtet qenka rritur dhe gjithashtu po dukej se shumë i ka ngjarë bukuroshes shqiptare./InfoKosova/