Beniada “mbulon” me puthje Donaldin

Modelja e ka zgjuar nga gjumi duke i dhuruar puthje dhe përqafime.

Benida Nishani siç duket ka një simpati ndaj partnerit të moderatores, Bora Zemani.

Kjo mund të aludohet në veprimin e fundit të saj ndaj Donaldit.

Ajo e ka zgjuar me puthje dhe përqafime nga dhoma e gjumit ku të gjithë banorët flenë në gjumë.

Shiko videon për të parë momentin./Lajmi