Web Analytics
BallinaSHOWBIZBeniada plaket para kohe

Beniada plaket para kohe

Të gjitha modelet dëshirojnë të mbesin të reja si me moshë ashtu edhe me dukje, por kjo nuk po ndodh me Beniadën.

Beniada në postimin e fundit ,bënë dy krahasime si duket tani dhe si do të duket pas disa vitesh.

Ajo shkruan, “Ma mire pas disa vitesh na duket”.

Beniada edhe si e moshuar duket se përcjell një energji mjaft pozitive, si një grua e mirë, shkruan ‘Kosovarja’.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit