Web Analytics
BallinaSHOWBIZBeniada tregon se a do jetonte me vjehrrën

Beniada tregon se a do jetonte me vjehrrën

Tash e sa kohë, në media po qarkullon lajmi se ish-protagonistja e “BBV” Beniada Nishani është në lidhje dashurie me Blerti Hajdari.

Dyshja nuk kanë konfirmuar apo mohuar asgjë deri më tani.

Ndërsa së fundi ajo u pyet se a do jetojë me vjehrrën nga regjia tek rubrika “Të lumshin duart”, tek emisioni “E diell”, ku moderatore është vet Beniada.

“Unë jam rritur me gjyshet e mia dhe nuk ka gjë më të bukur të jetosh me vjehrrin dhe me vjehrrën.

Unë jam pro.

Edhe kush ka mundësinë ekonomike gjëja më e rëndësishme është mami dhe babi dhe jo vetëm të tutë, por edhe mami dhe babi i burrit.

Ato e kanë bërë burrin që ke zgjedhur”, tha Beniada e cila pranoi tutje se është në siklet.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit