Bes Kallaku për Festën e Gruas uron tre femrat që ia ndryshuan jetën

Bes Kallaku ia ka uruar 8 Marsin tre grave më të rëndësishme në jetën e tij.

8 Marsi njihet si Festa e Gruas dhe për një datë kaq të rëndësishme artistë të shumtë kanë uruar gratë dhe nënat e tyre me postime të ndryshme.

Aktori shqiptar i cili së fundmi shënoi sukses me filmin e tij ‘Falco’, Bes Kallaku’ me një foto të publikuar në Instagram uroi tre gratë që i ndryshuan jetën atij.

“Urime 8-Marsin mami Shpresa, ajo qe me lindi, Ija ime pastaj qe me rriti, dhe Xhensila nena e vajzes time.

3 grate e jetes” kishte shkruar Besi. /Lajmi.net/