Web Analytics
BallinaUncategorizedBesa dhe Bujari publikojnë këngë qytetare "live" nga vetura

Besa dhe Bujari publikojnë këngë qytetare “live” nga vetura

Këngëtarja Besa Morina ka vendosur që vitin 2020 ta fillojë me këngë popullore.

Këngë si: Tumankuqe, Vaporat, O kandil garipi, Do marr ciften, Rroka mandolinen, Trendelinë dhe Pasha sytë e mi, i ka sjellur në duet me kolegun e saj solokëngëtarin Bujar Gashin.

Se a ia kanë qëlluar me përzgjedhjen, ji ftoj t’i dëgjoni njëherë.Kosova Sot Online.

Këngë si: Tumankuqe, Vaporat, O kandil garipi, Do marr ciften, Rroka mandolinen, Trendelinë dhe Pasha sytë e mi, i ka sjellur në duet me kolegun e saj solokëngëtarin Bujar Gashin.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit