Besa Gashi, nëna më e re dhe e bukur

Publiku shqiptarë e njeh mjaftë mirë Besa Gashin.

Ajo para 13 vitesh fitoi kurorën e “Miss Kosova 2006”.

Zeshkania bukuroshe akoma po vazhdon të konsiderohet si një ndër femrat më të bukurat shqiptare.

Këtë titull tash e sa vite po e ruan me fanatizëm, duke u dalluar përherë për elegancën dhe sharmin e saj.

Vitet ikën, ndërkohë që bukuria iu shtua vazhdimishtë.

Sa i përket jetës private bukuroshja është e martuar me Albert Krasniqin, ish menaxherin e labelit “Babastars”, me të cilin kanë një vajzë simpatike.

Vajza e tyre Kjara, po rritet dh zbukurohet dita-ditës, ndërkohë nëna e saj Besa veç po rinohet. Shikojeni nënë e bijë./Kosovarja/