Besi dhe Xhensila kalojn çdo limit, fotografohen pothuajse komplet pa rroba

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj ka berë që sonte të gjithë të kthejnë kokën ka ajo.

Fotot që ka publikuar këngëtarja flasin shumë.

Xhensila e cila është nënë e një vajzë, ka kohë që ka filluar të merret me palestër, e mundimi i saj siç duket nuk ka shkuar kot.

Këtë e dëshmojnë këto foto që ka publikuar sonte, në bikine duke treguar trupin e saj të formësuar.

Por vëmendje mori poza me Besin, ku cifti simpatike shihen të ‘deshur’ e të përqafuar në krahët e njëri-tjetrit./Kosovarja/