Besiana Behluli ka ‘formulën’ për një martesë të suksesshme

E ftuar në Prive ishte Besiana Behluli dhe si rrallë herë foli gjerë e gjatë për jetën e saj profesionale dhe personale.

Ajo ndër të tjerash foli edhe për jetën bashkëshortore.

Mbi të gjitha jep edhe një këshillë të vlefshme për harmoni në shtëpi.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al