Besiana Behluli shfaqet joshëse nga plazhi

Pas suksesit të këngës “Crush a Love”, këngëtarja Besiana Behluli ka shtegtuar në Turqi.

Ajo, ka shkuar për pushime dhe duket se po ja kalon bukur, ndërkohë që projekti më i ri i saj po bënë mjaftë bujë.

Besiana Behluli nuk është nga ata emra që imponohen shumë në media ose rrjete sociale, duke u përpjekur që ta krijoi dhe ruaj një profil mjaftë ndryshe nga këngëtaret e estrades, shkruan Kosovarja.

Ylli i hitit “Crush a Love” është vajza e dytë e këngëtares së mirënjohur, Shkurte Fejza.